Picker / Lucrător Depozit - Olanda

Vorbești engleză și ai vrut mereu să încerci să lucrezi în străinătate? Căutați un loc de muncă în Olanda?

Căutăm lucrători în depozite/order pickeri, la toate nivelurile, pentru depozitele noastre din Olanda!

Veți lucra cu produse alimentare, nealimentare, electronice, cosmetice sau produse medicinale.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel minim mediu (A2-B1) este obligatorie;
  • Nu este necesară experiența anterioară în depozit !!!! Vă vom instrui noi!
  • Experiența EPT este mai mult decât binevenită și vă oferă un avantaj, dar nu este o necesitate;
  • Un permis de conducere este un mare plus!
  • Este necesară o mentalitate de muncă serioasă și matură.

Noi oferim:

  • Un salariu săptămânal bazat pe 10,38 - 12,28 euro brut / oră + bonusuri pentru ore suplimentare și diferite schimburi - cu cât este mai multă experiență, cu atât salariul este mai mare :)
  • Un contract de muncă olandez;
  • Transport gratuit de la - și la locul de muncă;
  • Cazare (contra-cost);
  • O echipă tânără și ambițioasă care să vă coordoneze cu locul de muncă și să vă ajute cu numărul BSN și asigurarea de sănătate.

Responsabilități:

Munca poate însemna diferite tipuri de sarcini în jurul depozitului, cum ar fi preluarea comenzilor; conducerea transpaletului electric (EPT); ambalare; etichetare; încărcare / descărcare și construcție de paleți.

A lucra în logistică este muncă fizică, așa că trebuie să fiți pregătit ca jobul poate fi fizic greu.

Interesat? APLICĂ!

Vă rugăm să faceți acest lucru trimițându-vă CV-ul la recruitment@want2work.nl sau sunând la +31 (0) 73 63 39 031

Vă mulțumim și aștept cu nerăbdare cererea dvs.!